O FIRMIE

Progress Labs jest ekspertem, gdy chodzi o witaminy oraz suplementy, które wspomagają Twój organizm. Połączenie doświadczenia, najnowszych odkryć naukowych i innowacyjnego podejścia do suplementacji diety pozwala nam tworzyć produkty, które wyjątkowo efektywnie wspomagają odchudzanie. Odkryj je i pozbądź się nadprogramowych kilogramów naturalnie!

Progress Labs: sekret tkwi w naturze

Inspiracji dla innowacyjnych suplementów diety poszukujemy dookoła nas. Świat roślin to niezwykła skarbnica substancji, które sprawiają, że spalanie tkanki tłuszczowej jest łatwiejsze. Piperyna, kapsaicyna, ekstrakt z afrykańskiego mango - to tylko kilka spośród składników, dzięki którym powrót do szczupłej, atrakcyjnej sylwetki jest szybszy i bardziej komfortowy.
Naturalne składniki to nie tylko widoczne w krótkim czasie rezultaty odchudzania. To również pełne bezpieczeństwo kuracji – bez obaw o skutki uboczne i problemy zdrowotne. Dzięki temu, suplementy diety oraz witaminy sygnowane marką Progress Labs to produkty, którym możesz bez wahania zaufać.

Innowacyjne laboratorium – technologie na miarę XXI wieku

Składniki prosto z natury to dopiero początek naszej drogi ku produkcji suplementów diety, które wspomagają odchudzanie, dodają energii i pobudzają Twój organizm do harmonijnej pracy. Drugim elementem, niezbędnym do osiągnięcia sukcesu, jest właściwe wykorzystanie potencjału innowacyjnych technologii.
Laboratorium Progress Labs to miejsce, gdzie natura miesza się z nauką. Rzetelne analizy, nieustanne poszukiwanie nowych, jeszcze skuteczniejszych połączeń składników i dbałość o jakość pracy na każdym kroku - to właśnie sprawia, że nasze produkty stają się kamieniami milowymi kuracji odchudzających.
Najlepsze składniki, połączone w perfekcyjnych proporcjach i konfiguracjach – oto, dlaczego produkty Progress Labs po prostu działają!

Wybierz bezpieczną i skuteczną suplementację

Na rynku czeka cała moc suplementów diety i preparatów witaminowych. Dlatego nierzadko bywa, że wybór tej jednej marki jest trudny. Progress Labs jest odpowiedzią na wszystkie Twoje wątpliwości:

- 100% sprawdzonych składników zaufanego pochodzenia – nasze suplementy i witaminy powstają pod ścisłą kontrolą, a jakość wszystkich elementów, które je tworzą jest dla nas priorytetem, wszystkie nasze produkty spełniają kryteria zawarte w rozporządzeniu Farmakopea Europejska 8.0 oraz spełniają standardy GMP (Good Manufacturing Practices), GHP (Good Hygienic Practice) i HACCP (Hazard Analysis Critical Control Points) zgodne z normami UE (numer wpisu do rejestru zakładów podlegających urzędowej kontroli organów Państwowej Inspekcji Sanitarnej: HŻ.P.27/8512/2016

Czym jest HACCP?

HACCP jest systemowym postępowaniem mającym na celu zapewnienie bezpieczeństwa zdrowotnego żywności poprzez identyfikację i oszacowanie skali zagrożeń bezpieczeństwa żywności z punktu widzenia jaj jakości zdrowotnej oraz ryzyka wystąpienia tych zagrożeń podczas przebiegu wszystkich etapów produkcji i dystrybucji żywności .
Nasze produkty zdrowej żywności z certyfikatem BIO - numer certyfikatu BIO PL-03-003507

Certyfikat jest jedyną obiektywną gwarancją!

Co gwarantuje? Daje pewność, że rośliny i gleba (zwierzęta i ich pasza) nie były traktowane żadnymi chemicznymi środkami ochrony roślin. (Pestycydy czyli środki ochrony mogą być również biologiczne, oparte na wyciągach roślinnych lub bakteriach i te są dozwolone.)e
W przypadku hodowli oznacza, że zwierzęta są dobrze traktowane i mają zapewnione dobre warunki, zgodnie z ustalonymi normami. Jednostka certyfikująca sprawdza próbki roślin (lub mięsa), a także próbki gleby i oprócz takiej kontroli przed wydaniem certyfikatu może też przeprowadzać kontrole niezapowiedziane.

- innowacyjne receptury – stale poszukujemy nowych rozwiązań – tak, by suplementacja z Progress Labs przynosiła jeszcze lepsze rezultaty,

- maksymalne dawki składników aktywnych – tak, by proces odchudzania był efektywny i pozwolił zgubić nadprogramowe kilogramy szybciej, niż myślisz,

- doskonały stosunek jakości do ceny – stawiając na Progress Labs, doskonale wiesz, za co płacisz i masz pewność, że inwestujesz w preparaty, które wszechstronnie wspomogą pracę Twojego organizmu.

Zaufało nam już tysiące Klientów. Fakt, że tak chętnie powracają do naszych produktów, stawiając na regularne kuracje jest dla nas najlepszą rekomendacją.

Z Progress Labs stawiasz na suplementację na miarę XXI wieku. Zatroszcz się z nami o swoje zdrowie i sylwetkę i daj się zaskoczyć spektakularnymi efektami!