Progress Labs – producent witamin i suplementów: wsparcie eksperta

Od 2010 roku zajmujemy się opracowywaniem i produkcją suplementów diety dla wymagających. Nasze produkty wspomagają tysiące osób w codziennej suplementacji, która dostarcza odpowiednie składniki odżywcze, będące uzupełnieniem diety, dla organizmu. Suplementy i witaminy oferowane przez Progress Labs zostały stworzone ze starannie wyselekcjonowanych składników, przez co są gwarancją dobrego samopoczucia.

Prowadzimy sprzedaż detaliczną oraz hurtową. Dostarczamy preparaty aptekom, sklepom zielarskim i sklepom z suplementami diety.

Suplementy i witaminy Progress Labs

Produkty oferowane przez Progress Labs są najwyższej jakości. Bez kompromisów dostarczamy produkty, które wspierają zdrowie naszych klientów. Wybierasz dobrze i rozsądnie – dla siebie i dla całej rodziny.

Oferta, którą stale poszerzamy, obejmuje suplementy diety w wielu wersjach. Wśród nich są m.in. witaminy, minerały, aminokwasy, ekstrakty ziołowe, adaptogeny w różnych postaciach (proszki, kapsułki, kapsułki miękkie, tabletki, pastylki do ssania, krople). To bogata gama produktów dedykowanych osobom dorosłym, dzieciom i młodzieży. Na każdym etapie życia zapotrzebowanie na witaminy zmienia się, a my pomożemy Ci w znalezieniu preparatów, które skutecznie uzupełnią niedobory.

Produkty dla aktywnych zawodowo i nie tylko

Suplementy diety Progress Labs wspierają organizm na wiele sposobów. Niezależnie od tego czy potrzebujesz wsparcia aby zregenerować organizm po treningu czy chcesz po prostu zwiększyć swoją odporność, jesteśmy w stanie Ci pomóc. Nasze produkty wzmacniają włosy, paznokcie, kości, metabolizm, prawidłowy poziom cholesterolu i wiele innych. Zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem.

Bezpieczeństwo i skuteczność – suplementy od Progress Labs

Progress Labs to Twoja odpowiedź, jeśli szukasz dobrych suplementów produkowanych w Polsce, a te rynkowe, dostępne w masowej sprzedaży nie spełniają Twoich oczekiwań. Wynika to z naszych standardów, które są wysokie i nieustannie doskonalone, o czym świadczy m.in. zgodność produktów z kryteriami GMP (Good Manufacturing Practices), GHP (Good Hygienic Practice) i HACCP (Hazard Analysis Critical Control Points) oraz zgodność z normami UE (numer wpisu do rejestru zakładów podlegających urzędowej kontroli organów Państwowej Inspekcji Sanitarnej: HŻ.P.27/8512/2016.

Jak działamy w Progress Labs? Eksperckie wsparcie dla całej rodziny

Nieustanny rozwój pozwala nam tworzyć produkty spełniające oczekiwania klientów. Wciąż utrzymujemy atrakcyjne ceny, udowadniając tym samym, że doskonała, bezkompromisowa jakość nie musi dużo kosztować.

Od lat cieszymy się zaufaniem tysięcy klientów. Wybierając produkty Progress Labs dołączasz do grona tych, którzy już cieszą się doskonałymi efektami kuracji z naszymi preparatami.

INSTAGRAM

Dołącz do nas

💊😃 Odkryj moc natury z #progresslabs! 🌿Wysokiej jakości suplementy diety, które wspierają Twoje zdrowie i pomagają Ci osiągnąć cele! 💪🔝