24.05.2016
Aktualności

African Mango – sekret szczupłej sylwetki?

Poszukujesz sposobu na walkę z nadmiarem kilogramów? Stosowane do tej pory diety nie przyniosły oczekiwanego efektu? Poznaj African Mango i odkryj sekret szczupłej sylwetki. Sekret, z którego korzystają celebrytki mogące pochwalić się nienaganną figurą.

Gdy szum związany z jagodami Acai nieco ucichł, głośno zrobiło się na temat African Mango. Okazało się, że to kolejny produkt naturalny, który wspiera walkę z nadmiarem kilogramów. Czy rzeczywiście?

Tajemniczy Irvingia Gabonensis

Pojawiły się głosy, że za odchudzające właściwości afrykańskiego mango odpowiada spora porcja błonnika. I od razu posypały się słowa krytyki, że odchudzające działanie African Mango to ściema. Jednak nie o błonnik tutaj chodzi…
Naukowcy są zdania, że za właściwości odchudzające afrykańskiego mango odpowiada wyciąg znajdujący się w nasionach. Irvingia Gabonensis przyczynia się do efektywniejszego spalania tkanki tłuszczowej, pomagając pozbyć się nadmiernych kilogramów.

African Mango stymuluje produkcję leptyny

Spożywanie afrykańskiego mango przyczynia się do pobudzenia produkcji leptyny, która w normalnych warunkach wydzielana jest przy dostarczaniu węglowodanów. Spożywanie African Mango sprawia, że jej poziom wzrasta nawet wtedy, gdy organizm nie otrzymuje węglowodanów. W ten sposób do podwzgórza przekazywana jest informacja, że organizm może dysponować zapasami zgromadzonymi w tkance tłuszczowej, co nasila proces lipolizy. Jest to spowodowane tym, że podaż węglowodanów jest ograniczona, a więc nie tworzą się zapasy w postaci tkanki tłuszczowej. Przyjmowanie afrykańskiego mango w połączeniu z dietą niskowęglowodanową pozwala osiągnąć spektakularne efekty.

Badania naukowe potwierdzają skuteczność African Mango

Odchudzające właściwości African Mango to nie wymysł, lecz fakt. Potwierdzają to badania naukowe przeprowadzone w 2009 roku, w którym wzięło udział 120 osób zmagających się z nadwagą lub otyłością, ale w okresie poprzedzającym badanie nie podejmowali żadnych działań związanych z redukcją masy ciała. Osoby poddane badaniom nie musieli stosować konkretnych diet, jednak musieli wyeliminować wypijanie słodkich napojów gazowanych innych tego typu produktów. Ich zadaniem było zapisywanie kaloryczności spożywanych posiłków.

Po kilku tygodniach badań okazało sie, że osoby przyjmujące ekstrakt African Mango:
spożywały coraz mniej kaloryczne posiłki,
straciły ok. 12 kg,
straciły w pasie ok. 15 cm,
odnotowały zmniejszony poziom otłuszczenia organizmu o ok. 6%.

Chcesz schudnąć? Wybierz sprawdzone suplementy

Jeżeli i ty chcesz wykorzystać potencjał drzemiący w afrykańskim mango, postaw na sprawdzone suplementy. Dlaczego preparaty, a nie świeże owoce? Odpowiedź jest prosta: substancja wykazująca właściwości odchudzające znajduje się nie w miąższu, ale w pestce.
Wybierając suplementy wspierające proces odchudzania, należy zwrócić uwagę na dawkę aktywnej substancji. Im wyższa, tym lepszego działania można się spodziewać. Dobre efekty przynosi preparat zawierający ekstrakty z afrykańskiego mango w proporcji 10:1 (600 mg), co stanowi równowartość 6000 mg.
Pamiętaj jednak, że suplementy – nawet z African Mango – same z siebie nie odchudzają. Działają wyłącznie w połączeniu ze zdrowym sposobem odżywiania oraz przynajmniej minimalną dawką aktywności.

Przeczytaj również

Aktualności

Piperyna – skuteczny sposób na odchudzanie?

Dwóch pochodzących z Korei uczonych (Soo-Jong Um i Ji-Cheon Jeong) wykazało, że piperyna jest w stanie zredukować nadmierną tkankę tłuszczową, a także zakłócić aktywność genów odpowiedzialnych za powstawanie komórek tłuszczowych.

Aktualności

Goji Berry – jagody, które zapewnią młody wygląd i atrakcyjną sylwetkę

Poznaj potencjał drzemiący w Goji Berry - jagodach, które choć znane i wykorzystywane od wieków - teraz osiągają szczyty popularności.

Aktualności

Naturalna witamina C – panaceum na wiele dolegliwości?

Witamina C od dawna znana jest ze swoich dobroczynnych właściwości wpływających korzystnie nie tylko na zdrowie, ale również na urodę. Coraz większą popularnością cieszy się jednak naturalna witamina C